www.Golldennet.com/گلدن نت
بلفاروپلاستی چیست – دکتر مهرداد مهام
میکرونیدلینگ طبیعی ترین روش جوانسازی و ترمیم پوست
آبان ۱۵, ۱۳۹۶
بوتاکس
آبان ۱۷, ۱۳۹۶

بلفاروپلاستی چیست

بلفاروپلاستی چیست

بلفاروپلاستی چیست : بلفاروپلاستی یک روش جراحی ایمن و موثر می باشد که برای احیا و تجدید جوانی و همچنین کاهش ظاهر پیر و فرتوت افراد استفاده می شود. با این عمل طی از بین بردن پوست اضافه و چربی اطراف پلک ها قادر خواهید بود که زیبایی را به چهره تان بازگردانید. این شیوه یکی از رایج ترین روش ها برای جوانسازی صورت به حساب می آید.

عموم افراد ممکن است تصور کنند که از این روش جوانسازی پوست تنها می توان درخانم ها استفاده نمود اما اقایانی هم هستند که از این روش بهره می برند.

بلفاروپلاستی چیست ؟

هنگامی که افراد به دنبال انجام جراحی پلاستیک می باشند، فقط روی یک جنبه از اعضای صورت خود توجه می کنند و کمتر به کل ظاهر شان توجه دارند. انجام این روش نه تنها پاسخگوی ترمیم پوست اطراف چشم ها می باشد بلکه منجر به بازیابی زیبایی از دست رفته ناشی از افزایش سن و افتادگی ابرو که موجب ایجاد ظاهری خسته و عصبانی در افراد می شود، می گردد.

معمولا بلفاروپلاستی به صورت همزمان با عمل کشیدن ابرو انجام می گردد. اگر قصد دارید درباره عمل لیفت ابرو اطلاعات بیشتری به دست آورید، می توانید به مرکز زیبایی دکتر مهرداد مهام مراجعه کرده و با ایشان مشاوره ای داشته باشید.

برخی بیماران هستند که آمادگی انجام جراحی پلاستیک صورت را ندارند به همین دلیل ترجیح می دهند که از روش های دیگری همچون بوتاکس برای صاف کردن خطوط و چروک های صورت، تزریق چربی و ژل برای پر کردن چاله های صورت خود و  پلاسما جت برای رفع افتادگی پلک و حذف چربی های اضافه اطراف چشم و یا حتی حذف خطوط عمیق موجود در محدوده پیشانی و خطهای عمیق دور دهان خود استفاده کنند.

برخی از افراد تمایل دارند عمل لیفت پلک شان با دیگر جراحی های زیبایی به صورت همزمان انجام شود. عمل های لیفت صورت، بزرگ کردن چانه، کاشت گونه، رینوپلاستی، اتوپلاستی و جراحی لب را می توان به صورت همزمان و همراه با بلفاروپلاستی انجام داد.

چه مراقبت هایی بعد از عمل بلفاروپلاستی ضروری است؟

  • بهتر است فردی بالغ برای مدت ۲۴ ساعت پس از جراحی شما را همراهی کند.
  • تا ۲۴ ساعت پس از جراحی برای استراحت یا خوابیدن از دو بالشت استفاده کنید.
  • دارو های مسکنی که پزشک برای شما تجویز کرده است را قبل از این که درد به سراغتان بیاید، استفاده نمایید.
  • یک هفته تا ده روز پس از جراحی قادر خواهید بود که به فعالیت های روزمره خود به طور کامل رسیدگی کنید.
  • بهتر است پس از جراحی از کیسه‌ی یخ بر روی ناحیه‌ی جراحی استفاده نمایید.
  • اگر هنگام نشستن یا بلند شدن احساس سرگیجه داشتید، باید بلافاصله دراز بکشید. با این کار می توانید احتمال افت فشار را به حداقل برسانید.
  • دوران بهبودی پس از این جراحی معمولا چند هفته ای طول می کشد.
  • بهتر است در هفته ی ابتدایی، به صورت کامل استراحت کنید.

هزینه عمل بلفاروپلاستی چقدر است؟

برای بیشتر افرادی که قصد انجام جراحی پلک یا به عبارت دیگر بلفاروپلاستی را دارند، هزینه‌ی جراحی نکته بسیار مهمی برای تصمیم‌گیری آن ها می باشد.

هزینه جراحی زیبایی پلک به عوامل متعددی از جمله تکنیک به کار برده شده بستگی دارد، اما در کل می‌توان گفت که هزینه جراحی بلفاروپلاستی کمتر از دیگر روش های جراحی پلاستیک می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از تکنیک ها و روش های جایگزین این عمل جراحی می توانید با مراجعه به مرکز زیبایی دکتر مهام از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

 

 

زیبا پژوهی با دکتر مهرداد مهام

کاشت مو درمان ریزش مودرمان چاقی موضعی -رفع جای جوش

پاسخ دهید