www.Golldennet.com/گلدن نت
روشهای کاشت مو – دکتر مهرداد مهام
دلایل و درمان جوش صورت یا آکنه
دلایل و درمان جوش صورت یا آکنه
آذر ۱۴, ۱۳۹۶
میکرودرم ابریژن
میکرودرم ابریژن
آذر ۱۹, ۱۳۹۶

روشهای کاشت مو

روشهای کاشت مو

روشهای کاشت مو

عده ای از افراد هستند که به دلایل متفاوتی دچار کم مویی یا بی مویی سر شده اند و این عارضه روابط اجتماعی و کاری و … آنها را مختل کرده است. یکی از بهترین و موثرترین راههای درمان این عارضه کاشت مو می باشد. با استفاده از روش کاشت مو، این افراد می توانند اعتماد به نفس از دست رفته ی خود را مجددا به دست آورند. در این مقاله سعی داریم روشهای کاشت مو را به شما زیباپژوهان عزیز معرفی نماییم.

 

روشهای کاشت

 

کاشت مو به روش FUT

یکی از روش های کاشت مو طبیعی روش FUT می باشد. در این روش به اندازه یک باریکه پوستی به ضخامت ۱ الی ۲  سانتی متر و طول ۲۰ الی ۲۵ سانتی متر از پشت سر برداشته می شود و محل برداشت بخیه زده خواهد شد. سپس فولیکول های مو از باریکه برداشته شده خارج و گرافت های جدا شده در محل مورد نظر پیوند زده می شوند.  تنها عارضه های احتمالی این روش کاشت، مختصری التهاب و قرمزی در محل کاشت می باشد و در محل برداشت احساس درد ناچیزی وجود خواهد داشت که با مسکن های معمولی تسکین می یابد. احساس کرختی و بی حسی در محل برداشت، پس از مدتی به خودی خود برطرف می شود.

کاشت مو به روش FIT

این یک روش غیرتهاجمی است که در آن فولیکول های مو  توسط ابزار خاصی به نام پانچ  از محل دارای مو برداشته و به صورت یک به یک در محل مورد نظر پیوند زده می شوند. در این روش از بخیه در محل برداشت خبری نیست و محل برداشت به سرعت در طی چند روز کاملا بهبود می یابد.  این روش برای افرادی با موهای پشت سر مشکی، ضخیم و پرپشت پیشنهاد می شود.

کاشت مو به روش SUT

در این روش نیز نیازی به جراحی و بیهوشی و … وجود ندارد و حتی جای هیچ گونه اسکار و زخمی باقی نخواهد ماند.

با استفاده از این تکنیک، با بهره گیری از دستگاه های تمام اتوماتیک، برداشت و همچنین پیوند مو تا ۱۴۰۰۰ تار مو که سه برابر بیشتر از روش های قدیمی می باشد، انجام می گیرد.

در این روش می توانید شاهد خط رویش بسیار طبیعی و تراکم خیلی بالا باشید. طبیعی بودن نمود خارجی در این روش به حدی است که هیچ فردی متوجه نمی شود که شما کاشت مو انجام داده اید.

کاشت مو به روش BHT

این روش که کوتاه شده ی عبارت body hair trans  (برداشت مو از بدن) می باشد، در مواردی که فرد از بانک موی خوبی برخوردار نمی باشد، کاربری پیدا می کند. در چنین افرادی امکان برداشت مو از نواحی پشت سر وجود ندارد، از اینرو از تارهای مویی که در دیگر مناطق بدن زیباپژوه وجود دارد، برداشت انجام می شود مانند قفسه سینه، کتف، ران، کمر و …

در مرکز زیبایی دکتر مهرداد مهام با شما زیباپژوهان عزیز همراه هستیم تا بهترین نتایج را ضمن دریافت بهترین کیفیت خدمات تجربه نمایید. جهت کسب آگاهی از جزییات روشهای کاشت مو و تنظیم زمان مشاوره رایگان، با مشاورین ما در مرکز زیبایی تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

زیبا پژوهی با دکتر مهرداد مهام

کاشت مو درمان ریزش مودرمان چاقی موضعی -رفع جای جوش

 

 

 

پاسخ دهید