www.Golldennet.com/گلدن نت
روش های متداول لیفت صورت – دکتر مهرداد مهام
روش های درمان چاقی موضعی
آبان ۹, ۱۳۹۶
مزوتراپی در زیبایی
آبان ۱۱, ۱۳۹۶

روش های متداول لیفت صورت

روش های متداول لیفت صورت

روش های متداول لیفت صورت: معمولا بر اثر عواملی همچون بالا رفتن سن، پوست صورت به تدریج شل و افتاده می شود که نارضایتی بیشتر افراد از چهره ی خود را به دنبال خواهد داشت. از اینرو روش های متعددی جهت رفع این مشکل ابداع شده است که از جمله می توان به روش هایی چون لیفت صورت با RF فرکشنال (رادیو فرکانسی) و لیفت صورت با نخ اشاره نمود. در این مقاله ضمن معرفی این دو روش درمانی، بایدها و نباید های پس از انجام آنرا نیز توضیح خواهیم داد.

لیفت صورت با RF فرکشنال

رادیوفرکانسی از جمله شیوه های کارآمد برای جوان سازی پوست محسوب می گردد که با رفع چین و چروک های موجود در پوست منجر به جوان تر شدن و شاداب تر شدن پوست می گردد.

برای انجام عمل لیفت پوست با رادیوفرکانسی، ابتدا کرم موضعی جهت بی حسی بر روی پوست مالیده می شود که بلافاصله قبل از شروع کار با استفاده از الکل پاک می گردد. سپس پزشک بر روی نواحی مورد نظر به کار می پردازد. لیفت صورت با رادیوفرکانسی همانند یک ماساژ آهسته و گرم خواهد بود اما در درجات بالا ممکن است بیمار کمی احساس سوزش داشته باشد. این شیوه ی درمانی عملی سرپایی به شمار می آید که در حدود یک الی دو ساعت زمانبر خواهد بود. پس از اتمام درمان، بر روی پوست درمان شده لوسیون مخصوصی مالیده می شود.

مراقبت های پس از لیفت پوست با رادیوفرکانسی

به طور معمول پس از اتمام کار، بیمار احساس سفت شدن پوست خواهد داشت و ممکن است آثار قرمزی، شبیه به آفتاب سوختگی بر روی پوست مشاهده گردد. نتایج حاصل از درمان نیز تا هفته ها و ماه ها به مرور حاصل خواهد شد. به طور کلی پس از انجام این روش درمانی به مراقبت خاصی نیاز نیست و بیماران بایستی تنها به دستورالعمل های استفاده از لوسیون ها و ژل ها، جهت محافظت از پوست خود توجه داشته باشند. استفاده از کمپرس یخ و شستشوی پوست با آب خنک نیز جهت تسکین پوست و به حداقل رساندن درد و ناراحتی توصیه می گردد.

تعداد جلسات لازم جهت درمان

در واقع می توان گفت تعداد جلسات درمانی مورد نیاز برای افراد با توجه به مشکلات آن ها تعیین می گردد، اما به طور معمول پس از طی دوره درمانی اولیه، باید درمان ها به صورت سالانه تجدید گردند.

لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ یکی دیگر از روش های کار آمد برای بالا کشیدن پوست صورت محسوب می گردد که تاثیر زیادی در جوانسازی پوست خواهد داشت. این روش درمانی برای درمان مشکلاتی نظیر از بین بردن چین و چروک ها و رفع مشکل افتادگی پوست به کار گرفته می شود. لیفت صورت با نخ بدون نیاز به جراحی انجام می شود و به افرادی که نمی خواهند تحت عمل جراحی قرار بگیرند، توصیه می گردد. نتایج این عمل بلافاصله پس از اتمام کار قابل مشاهده است و تا یک الی دو سال ماندگار خواهد بود. لازم به ذکر می باشد که لیفت صورت با نخ بدون هیچگونه عوارضی انجام می گردد.

سایر مزایای لیفت صورت با نخ عبارتند از

  • بدون نیاز به ایجاد برش و گره ی بخیه انجام می شود.
  • تنها با استفاده از ۳۰ دقیقه بی حسی موضعی انجام می گردد و کاملا ایمن است.
  • منجر به بروز تورم، اسکار و کبودی نخواهد شد.
  • افراد طی مدت زمان خیلی کوتاه، بهبودی کامل خود را به دست خواهند آورد.
  • تاثیرات نیمه دائمی به جای می گذارد.

چه کسانی کاندیدای مناسب جهت لیفت صورت با نخ می باشند؟

با وجود اینکه بهترین کاندیدا برای انجام این روش درمانی، افرادی هستند که افتادگی شدید صورت دارند، اما تمام آقایان و خانم ها در هر سنی که هستند و خواهان داشتن پوست جوانتری می باشند و البته تمایلی به انجام عمل جراحی ندارند، می توانند از روش لیفت صورت با نخ بهره مند گردند. لازم به ذکر است که هزینه ی این روش درمانی در مقایسه با روش جراحی بسیار ارزان تر و به صرفه تر می باشد.

در کلینیک زیبایی دکتر مهام قادر خواهید بود که با توجه به تجربه کاری ایشان، بهترین و مقرون به صرفه ترین روش درمانی را برای بازیابی جوانی و شادابی پوست خود تجربه نمایید.

جهت آگاهی بیشتر از جزییات روشهای درمانی و اطلاع از هزینه های تقریبی، با مشاورین کلینیک زیبایی ما تماس حاصل فرمایید.

زیبا پژوهی با دکتر مهرداد مهام

کاشت مو – درمان ریزش مو – درمان چاقی موضعی -رفع جای جوش

 

پاسخ دهید