www.Golldennet.com/گلدن نت
فرم دهی لب – دکتر مهرداد مهام
آنچه باید قبل از تزریق چربی بدانید
آنچه باید قبل از تزریق چربی بدانید
آبان ۲۲, ۱۳۹۶
فرم دهی به گونه
فرم دهی به گونه
آبان ۲۴, ۱۳۹۶

فرم دهی لب

فرم دهی لب

فرم دهی لب

امروزه افراد زیادی به اینکه لب های برجسته و زیبایی داشته باشند تمایل پیدا کرده اند. معمولا به منظور فرم دهی لب از روش هایی چون تزریق ژل یا تزریق چربی استفاده می شود.

برای فرم دهی لب با استفاده از ژل، قبل از تزریق از بی حسی موضعی استفاده می شود و برای تزریق نیز از سرنگ های بسیار نازکی شبیه به سرنگ انسولین استفاده می گردد. پس از تزریق ژل، در ناحیه ی لب کمی تورم و کبودی ایجاد می گردد که پس از مدت زمان کوتاهی از بین خواهند رفت، لذا جای نگرانی وجود ندارد.

می توان گفت تقریبا ژل ها ماندگاری زیادی دارند و تقریبا بین ۶ ماه الی یک سال تاثیرات آن باقی خواهد ماند و پس از این مدت به مرور ژل جذب می گردد و برای فرم دهی مجدد لب ها بایستی تزریق ژل را تکرار نمود.

برخی افراد برای فرم دهی لب خود، روش تزریق چربی را به کار می گیرند که آن نیز روشی موقتی برای برجسته شدن لب ها می باشد، اما مزایایی نیز دارد که طرفدارانی را به خود اختصاص داده است. از جمله مزایایی که روش تزریق چربی برای فرم دهی لب دارد، طبیعی بودن آن است.  از اینرو پس از تزریق چربی به لب واکنش آلرژیکی ایجاد نخواهد شد.

 

فرم دهی لب

 

چگونگی تزریق ژل برای فرم دهی لب

حدودا بین ۱۰ الی ۱۵ دقیقه برای تزریق ژل لب زمان نیاز است. برای اینکه افراد متحمل درد در طول تزریق ژل نشوند، قبل از تزریق با استفاده از بی حسی موضعی لب را بی حس خواهند کرد. تزریق ژل در لب ها باید با دقت زیادی انجام شود و پس از اتمام تزریق با کمک دست به لب فرم داده می شود تا نتیجه ی ایده آل به دست آید.

از اینرو پزشک علاوه بر آشنایی با صول زیباشناسی باید از تبحرلازم و تجربه کافی برخوردار باشد. اگرچه بلافاصله پس از تزریق ژل تغییرات قابل مشاهده می باشند، اما تا یک الی دو هفته لب ها متورم خواهند بود و پس از مدتی، کمی از حجم لب کاسته می شود. از اینرو در صورتی که احساس نمودید لب ها از میزانی که می خواستید حجیم تر شده اند، نگران نباشید.

تزریق ژل لب چه مزایایی دارد ؟

 

  • در صورتی که افراد برای فرم دهی لب از روش تزریق ژل استفاده می نمایند، با توجه به این که تزریق به تدریج انجام می شود و حتی طی جلسات متعددی صورت می گیرد، قادر خواهند بود حجم مورد نظر خود را تحت کنترل داشته باشند.
  • در صورتی که هنگام تزریق ژل توده ای در لب ایجاد گردد، با کمک ماساژ لب، توده ی ایجاد شده از بین خواهد رفت، لذا جای نگرانی وجود نخواهد داشت.
  • ژل ها از موادی شبیه به آنچه در بدن انسان وجود دارد، ساخته شده اند لذا بروز واکنش های آلرژیک پس از تزریق ژل لب بسیار نادر می باشد. البته در صورت حساسیت به لیدوکایین بایستی قبل از تزریق، پزشک خود را مطلع سازید.

اقدامات پس از تزریق ژل لب شامل چه مواردی می باشند ؟

  • پس از تزریق ژل لب که برای فرم دهی لب انجام می شود، حدودا به مدت یک هفته بایستی از دستکاری لب ها خودداری نمایید. حتی در صورتی که احساس نامتقارنی یا وجود توده در لب داشتید، نباید لب ها را لمس کنید زیرا این حالات در طول هفته ی اول طبیعی بوده و پس از مدت زمان کوتاهی رفع می گردند و نتیجه ی ایده آل به دست می آید.
  • به منظور رفع کبودی و قرمزی حاصل از تزریق ژل می توان از کمپرس یخ استفاده نمود.

عوارض ناشی از تزریق ژل چیست؟


به طور معمول روش تزریق ژل که برای فرم دهی لب مورد استفاده قرار می گیرد، در صورتی که با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت انجام شود، عوارضی در بر نخواهد داشت. تنها علائمی که پس از تزریق ژل بروز می کند، کبودی، قرمزی یا مختصری درد در ناحیه ی لب ها خواهد بود که طی مدت کوتاهی با رعایت مراقبت های لازمه برطرف می گردد.

جهت کسب اگاهی از برندهای مورد استفاده در مرکز زیبایی دکتر مهرداد مهام و هزینه های تقریبی، می توانید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

زیبا پژوهی با دکتر مهرداد مهام

کاشت مو درمان ریزش مودرمان چاقی موضعی -رفع جای جوش

دیدگاهتان را بنویسید