www.Golldennet.com/گلدن نت
فرم دهی چانه با تزریق ژل – دکتر مهرداد مهام
روشهایی برای حذف خط خنده
آبان ۳, ۱۳۹۶
مقایسه روشهای رفع افتادگی پلک
آبان ۶, ۱۳۹۶

فرم دهی چانه با تزریق ژل

فرم دهی چانه با تزریق ژل

فرم دهی چانه با تزریق ژل : چانه که در قسمت پایینی صورت قرار دارد، از مناطق قابل تمرکز چهره به شمار می آید، لذا افراد با چانه ای متناسب، ظاهری جذاب ترخواهند داشت. فرم دهی به چانه یکی از اعمال زیبایی می باشد که سال هاست طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است و به روش های متفاوتی قابل انجام است. دو نوع از روش هایی غیر تهاجمی که می توان برای فرم دهی چانه به کار برد، شامل تزریق فیلر به چانه و تزریق چربی به چانه می باشند که در ذیل درباره ی آن ها بیشتر توضیح خواهیم داد.

افرادی که از روش های تزریق فیلر یا چربی برای فرم دهی چانه ی خود استفاده می کنند، می توانند به راحتی فرم چانه ی خود را به شکل متناسبی تغییر دهند. لازم به ذکر می باشد که در روش تزریق چربی برای فرم دهی به چانه، چربی از بافت بدن خود فرد برداشته شده و در ناحیه ی مورد نظر تزریق می گردد.

 

فرم دهی چانه با تزریق ژل

 

اما تزریق ژل بهتر است یا چربی؟

سوالی که ذهن بسیاری از افرادی که قصد فرم دهی به چانه ی خود را دارند، به خود مشغول ساخته این است که بهتر است برای فرم دهی چانه ی خود از روش تزریق چربی استفاده نمایند یا تزریق ژل؟

در پاسخ به این افراد بایستی گفت هر دو روش تزریق چربی و تزریق ژل برای کاندیدای فرم دهی به چانه مناسب اند و خطری آن ها را تهدید نخواهد کرد، از ابنرو می توانید تنها طی یک جلسه ی حدودا یک ساعته فرم چانه ی خود را اصلاح نموده و به نتیجه ی ایده آل برسید.

تفاوت در دوره ی نقاهت پس از فرم دهی چانه با تزریق ژل به چه صورت است؟

به طور کلی می توان عنوان نمود که پس از تزریق ژل به چانه به هیچ زمانی برای ریکاوری افراد نیاز نمی باشد و فرد بلافاصله پس از اتمام کار قادر خواهند بود که به فعالیت های روزمره ی خود رسیدگی نمایند. اما در صورتی که فرم دهی به چانه با روش تزریق چربی انجام شده باشد، ممکن است فرد مدت زمان کوتاهی به ریکاوری نیاز داشته باشد. معمولا پس از عمل فرم دهی چانه، مقداری تورم، کبودی و قرمزی در قسمت چانه ایجاد می گردد که طبیعی است و پس از مدت زمان کوتاهی بر طرف می گردد، لذا جای نگرانی نخواهد بود. این اثرات حدودا تا یک الی دو روز مشهود خواهند بود و سپس به طور خود به خودی از بین خواهند رفت. به این ترتیب هیچ گونه خطرات و عوارض جدی متقاضیان را تهدید نخواهد کرد.

میزان ماندگاری تزریق چربی و ژل تا چه مدت می باشد؟

ماندگاری چربی و ژل در چانه تقریبا تا دو سال می باشد و پس از این مدت به تدریج چربی و ژل تجزیه خواهد شد. از اینرو برای رسیدن به نتیجه ی ایده آل بایستی مجددا تزریق چربی یا ژل تکرار گردد. لازم به ذکر است، در صورتی که تزریق ژل نزد پزشک ماهر و با استفاده از مواد مرغوب انجام نگردد، دوام آن بسیار کمتر از زمان عنوان شده خواهد بود.

آیا عمل تزریق چربی یا ژل با درد زیادی همراه است؟

در کلینیک های معتبر تمام کار های لازم برای راحتی و آرامش بیماران انجام می شود، لذا افراد می توانند با کمک کرم های بی حسی قوی و روش های نوین، در زمان اندکی بدون احساس درد عمل تزریق چربی و ژل به چانه را انجام دهند و با فرم دهی به چانه ی خود چهره یی جذاب برای خود به ارمغان آورند.

هزینه فرم دهی چانه با تزریق ژل به چه صورت می باشد؟

هزینه تزریق چربی و ژل برای فرم دهی چانه به میزان چربی یا ژل تزریق شده بستگی دارد، لذا این هزینه برای همگان یکسان نبوده و متفاوت می باشد. به این ترتیب  کاندیدای عمل فرم دهی چانه بایستی در جلسه ی مشاوره با پزشکان زبده حضور پیدا کند تا برنامه ی درمانی مناسب خود را توسط پزشک دریافت نماید.

در کلینیک زیبایی دکتر مهام کلیه امکانات لازم برای تجربه ای متفاوت فراهم آورده شده است تا زیباپژوهان عزیز بتوانند در محیطی آرامش بخش، با کمترین عوارض و نگرانی ناشی از وجود درد، بهترین ها را تجربه نمایند.

جهت اطلاع  از جزییات روشهای درمانی، ضمن مشاهده گالری عکس ها، با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

 

زیبا پژوهی با دکتر مهرداد مهام

کاشت مو – درمان ریزش مو – درمان چاقی موضعی -رفع جای جوش

 

دیدگاهتان را بنویسید