www.Golldennet.com/گلدن نت
معرفی روشهای درمانی پف دور چشم – دکتر مهرداد مهام
تاثیر فیلر در جوانسازی پوست
آبان ۱۳, ۱۳۹۶
میکرونیدلینگ طبیعی ترین روش جوانسازی و ترمیم پوست
آبان ۱۵, ۱۳۹۶

معرفی روشهای درمانی پف دور چشم

معرفی روشهای درمانی پف دور چشم

معرفی روشهای درمانی پف دور چشم : خیلی از افراد خصوصا خانم هایی که با مشکل پف دور چشم مواجه هستند، از این مساله احساس نارضایتی دارند و به دنبال راهکاری برای رفع آن می باشند. وجود پف دور چشم باعث خسته به نظر رسیدن چشم ها می شود  و این مساله منجر به کاسته شدن زیبایی ظاهری چهره می گردد. از جمله روش های کارآمدی که برای درمان پف دور چشم به کار گرفته می شوند می توان به عمل جراحی بلفاروپلاستی، PRP و مزوتراپی اشاره نمود که در ذیل توضیحاتی در رابطه با آن ها ارائه خواهیم داد.

جراحی بلفاروپلاستی برای درمان پف دور چشم

در صورتی که پف دور چشم بر اثر تجمع بافت چربی اضافی در اطراف چشم ایجاد شده باشد، انجام جراحی بلفاروپلاستی راه حل مناسبی برای رفع آن خواهد بود. با کمک عمل جراحی بلفاروپلاستی، شکاف هایی در ناحیه ی زیرین پلک ها ایجاد می شود و سپس چربی های اضافی از آن ناحیه تخلیه می گردند. به این ترتیب این عمل جراحی می تواند ظاهر چشم ها را بهبود بخشد و منجر به درشت و جذاب تر دیده شدن چشم ها شود.

مراقبت های پس از جراحی بلفاروپلاستی

می توان گفت روند بهبودی پس از انجام جراحی بلفاروپلاستی ساده است و تقریبا یک هفته زمان می برد تا بیمار کاملا به حالت طبیعی قبل از عمل جراحی بازگردد. برخی افراد ممکن است پس از انجام این عمل جراحی، احساس خشکی چشم یا تاری دید داشته باشند که پس از مدت زمان کوتاهی برطرف خواهد شد. بخیه های زده شده در این عمل جراحی، به طور معمول یک هفته بعد کشیده می شوند و کبودی ناشی از عمل نیز در این زمان به مرور برطرف می گردد.

کاندیدای مناسب برای انجام عمل جراحی بلفاروپلاستی چه افرادی می باشند؟

بهترین کاندیدا برای درمان پف دور چشم توسط جراحی بلفاروپلاستی، بزرگسالانی هستند که ضمن برخورداری از شرایط سلامتی جسمانی، از مشکلات مربوط به افتادگی، تجمع چربی و پف زیر چشم رنج می برند. لازم به ذکر می باشد این افراد باید انتظارات واقع بینانه ای از نتایج حاصل از این عمل جراحی داشته باشند.

چگونگی انجام عمل جراحی بلفاروپلاستی

برای انجام این عمل جراحی، به طور معمول به بیهوشی عمومی نیازی نیست و بیمار تحت بی حسی موضعی قرار خواهد گرفت. البته در صورتی که این عمل به همراه سایر عمل های درمانی انجام گیرد یا اینکه خود بیمار به استفاده از بی حسی موضعی تمایلی نداشته باشد، می توان از بیهوشی عمومی برای انجام عمل جراحی بلفاروپلاستی برای درمان پف دور چشم استفاده کرد. به طور کلی در صورتی که این عمل به صورت سرپایی انجام گیرد، تقریبا در حدود یک الی دو ساعت زمان خواهد برد.

درمان پف دور چشم با روش PRP

یکی از روش های کارآمد برای درمان پف دور چشم ، استفاده از روشPRP می باشد. برای انجام این کار که حدودا یک ساعت زمان می برد، چند سی سی از خون خود بیمار از بدن وی گرفته می شود و سپس با استفاده از کیت های خاصی و در سانتریفوژ، میزان غلظت پلاکت خون به ۳ تا ۵ برابر بیشتر از میزان اولیه افزایش می یابد. این پلاکت ها عامل اصلی ترمیم و بازسازی می باشند و منجر به با طراوت شدن بافت پوستی خواهند شد.  از اینرو این روش می تواند برای درمان پف دور چشم بسیار مفید واقع گردد.

درمان پف دور چشم با روش مزوتراپی

مزوتراپی یکی از اعمال زیبایی غیر جراحی محسوب می شود که در طی آن مواد معدنی و ویتامینها به درون پوست تزریق می گردند. در واقع می توان گفت مزوتراپی روشی برای انتقال داروهاست و به جای اینکه داروها از طریق دهان مصرف شوند، به طور مستقیم به ناحیه ی مورد نظر تزریق می شوند. تزریقات مزوتراپی در فاصله ی منظم بر روی پوست انجام می شود تا نتیجه ی ایده آل کسب گردد.

جهت آگاهی بیشتر از جزییات روشهای درمانی پف دور چشم و اطلاع از هزینه های تقریبی آنها، با مشاورین مرکز زیبایی ما تماس حاصل فرمایید.

برای مشاهده فیلم جراحی پف چشم و فیلم لیزر پف زیر چشم به گالری سایت دکتر مهرداد مهام مراجعه کنید.

زیبا پژوهی با دکتر مهرداد مهام

کاشت مو – درمان ریزش مو – درمان چاقی موضعی -رفع جای جوش

دیدگاهتان را بنویسید